Бетонні дороги в Україні почнуть будувати в наступному році

Бетонні дороги в Україні почнуть будувати в наступному році
Дата публікації: 01/09/2017

Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час засідання уряду, яке відбулося 18 серпня 2017.

«Будівництво бетонних доріг запускає багато інших галузей промисловості в Україні. Це дасть додатковий стимул для розвитку регіонів, портів, створить додаткові робочі місця, а також забезпечить довговічність цих доріг. Йдеться, перш за все, про Південь і Схід України », - підкреслив Володимир Омелян.

За словами Міністра інфраструктури, ключовою для успішності дорожньої реформи є системність підходу і стабільність фінансування. «У 2016 році ми заявили, що дороги - це пріоритет. Ми дотримуємося свого слова. 1 тис. км було відремонтовано в минулому році, більше 2 тис. км, сподіваюся, нам вдасться відновити в цьому році. Ми оголосили 2017 - роком відновленням мостів. Більше 80 мостів буде відновлено, і ця тенденція зберігається на наступні роки », - заявив глава міністерства.

«Дуже критичним, на мою думку, є відновлення інфраструктури Донбасу. Ми повинні сприяти народженню нового Донбасу. Це можливо зробити шляхом розвитку автодоріг, нових залізничних сполучень, в подальшому, сподіваюся, і авіасполучення також. Буду вдячний Уряду і Парламенту, якщо вдасться акумулювати додатковий ресурс на ці цілі», - додав Володимир Омелян.

 

Джерело: http://kapstroy.kiev.ua