УАВП презентує дослідження споживачів та постачальників вапна в Україні за січень 2019 року (залізничні поставки)

УАВП презентує дослідження споживачів та постачальників вапна в Україні за січень 2019 року (залізничні поставки)
Дата публікації: 12/02/2019

 

 

 

Українська асоціація вапняної промисловості презентує аналіз постачання вапна залізницею за перший місяць 2019 року. За підсумками дослідження було актуалізовано основні галузі споживання вапна, споживачі, постачальники та їх взаємозв’язок.

У січні 2019 року поставки вапна залізницею склали 43 тис т, що на 6% вище грудня і на 25% вище січня минулого року – загалом це найбільший місячний показник за весь минулий рік, поставки зростали з листопада минулого року.

Перший місяць року відзначився зростанням поставок для підприємств металургійної галузі, натомість, суттєво зменшилась частка споживання по хімічній галузі.

Важливо зазначити, що всі поставки було здійснено підприємствами вільного ринку, тобто виробниками, не пов’язаними з своїми клієнтами, для яких виробництво і реалізація вапна є основною діяльністю.

Ринок постачальників вапна залізницею відрізняється високою концентрацією: у січні поточного року всі залізничні поставки забезпечили шість постачальників. При цьому трійка лідерів – група компаній УКРСПЕЦИЗВЕСТЬ, Білокриницький вапняний завод та ДЗБМ – разом складають близько 96% поставок.

Серед постачальників у січні група УКРСПЕЦИЗВЕСТЬ продовжила збільшувати поставки, сягнувши рекордного показника у 27 тис.т вапна. Високий показник забезпечили значні поставки для АМКР та ДМК.

Ринок споживачів також відрізняється високою концентрацією. Основними споживачами вапна залізницею в січні є ДМК (поставки до минулорічного січня зросли на 12%), АМКР (в січні минулого року поставки були відсутні) та ЗАПОРІЖСТАЛЬ (поставки зменшилися на 30%). Сукупна частка ТОП-3 споживачів склала 84% від усіх поставок залізницею.

 

ЗМІСТ ПОВНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ РИНКУ СПОЖИВАННЯ ВАПНА (залізничні поставки)

Для зацікавлених УАВП пропонує повне дослідження, яке включає в себе наступні документи:

-          Звіт (формат .pdf)

-          База даних (формат Excel) – містить повну інформацію щодо поставок вапна в розрізі споживачів та постачальників із зазначенням станцій відправлення та поставки.

 

Звіт містить наступні розділи:

  1. Галузевий зріз споживання вапна, тис.т (2018-2019, січень)
  2. Споживачі вапна: ТОП-9 ринку, тис.т (динаміка 2018-2019, січень)
  3. Споживачі вапна: детально, тис. т (2018-2019, січень)
  4. Постачальники вапна: ТОП-9 ринку, тис.т (динаміка 2018-2019, січень)
  5. Постачальники вапна: детально, тис. т (2018-2019, січень)
  6. Розподіл постачання вапна залізницею в розрізі постачальник/клієнт, тис.т (2018-2019, січень)
  7. Висновки

 

Зацікавлених в отриманні повних результатів дослідження просимо звертатися за наступними контактами:

Гладуненко Роман, виконавчий директор УАВП 

Тел.   +38(050) 419-75-06

mail: info@limeindustry.in.ua