В Україні запустили ще одну сонячну електростанцію

В Україні запустили ще одну сонячну електростанцію
Дата публікації: 03/08/2017

Це перша сонячна електростанція ДТЕК.

Енергохолдинг ДТЕК ввів в експлуатацію Тріфанівську сонячну електростанцію потужністю 10 МВт в Херсонській області, повідомила його прес-служба.

"Будівельні роботи на Тріфанівській СЕС почалися в березні і були завершені в другій половині липня 2017 року. НА СЕС встановлено 37 тисяч сонячних панелей виробництва JA Solar і інвертори компанії ABB. З 1 серпня станція виробляє електроенергію і відпускає її в енергосистему України", - йдеться в повідомленні.

За розрахунками ДТЕК, щорічно сонячна електростанція буде генерувати 11-12 млн кВт  г електроенергії, що досить для енергозабезпечення 15 навколишніх сіл. Завдяки роботі Тріфановської СЕС, економія викидів СО2 в атмосферу складе близько 12 тисяч тонн на рік за рахунок зниження завантаження підприємств традиційної генерації.

Як повідомлялося, Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг 27 липня затвердила "зелені тарифи" для ТОВ "Тріфановка Енержі" (Херсонська обл.) і ТОВ "Димерська сонячна електростанція - 1" (Київська обл.).

 

Джерело: http://ubr.ua