Всі аукціони Держгеонадр проводитимуться в режимі онлайн

Всі аукціони Держгеонадр проводитимуться в режимі онлайн
Дата публікації: 03/11/2017
На сьогодні в Держгеонадрах розроблений пілотний проект із запровадження порядку проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів.
 
За словами  керівника Держгеонадр Олега Кирилюка, запровадження системи електронних аукціонів забезпечить новий рівень якості обслуговування потенційних надрокористувачів:
 
- Нова система онлайн-аукціонів дозволить якісно та оперативно обслуговувати потенційних надрокористувачів, які звернуться до відомства за отриманням спеціального дозволу. Реалізація пілотного проекту від Держгеонадр дасть можливість скоротити візити в службу до одного - лише за отриманням спеціального дозволу.  Нашою першочерговою задачею, як держоргану, є забезпечення відкритості та прозорості при наданні адміністративних послуг суб’єктам господарювання, - повідомив Голова відомства.
 
Незалежно від місця знаходження суб’єкти господарювання в день проведення торгів зможуть взяти участь в онлайн-аукціоні.
Усі подані заявки будуть захищені електронними цифровими підписами та слугуватимуть для подальших кроків по підняттю ціни лоту у ході торгів.
 
Нова система буде працювати таким чином:
1) заходите на веб-сайт електронних торгів, реєструєтесь;
2) знаходите свій особистий електронний кабінет, в якому міститиметься вся потрібна інформація для учасників;
3) реєструєтесь по кожному обраному лоту;
4) вносите гарантійний внесок;
5) торгуєтесь, подаєте покроково електронні пропозиції підняття ціни за лот.
6) у разі перемоги отримуєте право користування надрами.
 
Система електронних торгів працюватиме в режимі реального часу для  необмеженого кола осіб. Крім того, буде здійснюватися збір, візуалізація та зберігання інформації про об’єкти торгів, проводитиметься авторизація учасників торгів, а також надання, зіставлення і прийняття їх цінових пропозицій.
 
Електронний формат зможе залучити максимальну кількість учасників. Будь-який користувач мережі Інтернет матиме можливість спостерігати за процесом розпорядження надрами, які є власністю українського народу.
 
 
Джерело: http://www.geo.gov.ua